"Net Group" şirkəti “Premium Bank”ın sponsorluğu ilə 65 yaşdan yuxarı tənha yaşayan insanların zəruri ehtiyaclarının təmin olunmasına dəstək olaraq www.evdeqal.net layihəsinə start verib
14 Aprel 2020
Dünyada Koronavirus pandemiyasının yayılması hər bir təşkilatı və qurumu bu virusla mübarizə yollarının axtarmasına, həmçinin texnoloji həllərin yaratmasına sövq edir. Dövlətimizin başçısının müvafiq Fərmanı ilə ölkəmizdə bu bəlaya qarşı mübarizə tədbirlərinin gücləndirilməsi məqsədilə Koronavirusla Mübarizəyə Dəstək Fondunun yaradılması və bütün cəmiyyətimizin Prezidentin təşəbbüsünə dəstək verməsi xalqın həmrəyliyinin və dövlətinə inamının ifadəsidir.
Evdeqal.net layihəsi Premium Bank-ın sponsorluğu ilə Netgroup şirkəti tərəfindən Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyevin sosial yardım tövsiyyələrinə və Nazirlər Kabineti yanında Operativ Qərargah tərəfindən elan olunmuş xüsusi karantin rejimində 65 yaşdan yuxarı tənha yaşayan insanların zəruri ehtiyaclarının təmin olunmasına dəstək olaraq hazırlanıb istifadəyə verilmişdir.
Layihənin məqsədi ölkəmizdə əvəzsiz bir sosial fəaliyyətin təşkilinə dəstək olmaq və heç bir maddi qazanc güdmədən ehtiyacı olanlara yardım etmək, sevinc hisslərinin yaranmasına səbəb olmaqdır. www.evdeqal.net
Könüllü sıralarına qoşulmaq istəyən hər bir insanı layihəmizdə qeydiyyatdan keçməyə dəvət edirik. Birlikdə bütün çətinliklərin öhdəsindən gələcəyik. Könüllülər zəruri malların və dərmanların alınmasında yardım göstərəcəklər, kuryerlərimiz isə ünvanlara çatdırmaları həyata keçirəcəklər. Bu layihədə iştiraka görə ayrıca təşəkkürümüzü “RAHAT” supermarketlər şəbəkəsinə bildiririk.

Компания “NetGroup” при спонсорстве “Premium Bank” запустила проект www.evdeqal.net для обеспечения насущных потребностей одиноких людей старше 65 лет
14 Апрель 2020
Распространение пандемии коронавируса в мире побуждает организации и учреждения искать способы борьбы с вирусом, равно как и создавать технологические решения. Созданный по указу главы государства Фонд поддержки борьбы с коронавирусом, призванный усилить меры по борьбе с этой бедой в стране, а также поддержка инициативы президента всем нашим обществом является выражением народной солидарности и доверия правительству.
Проект еvdeqal.net разработан и запущен компанией «Net Group» при спонсорстве «Premium Bank» как поддержка рекомендаций Президента Азербайджанской Республики Ильхама Алиева по оказанию социальной помощи, а также для обеспечения насущных потребностей одиноких людей старше 65 лет во время специального карантинного режима, объявленного Оперативным штабом при Кабинете министров.
Целью проекта является поддержка организации безвозмездной социальной деятельности в нашей стране и оказание помощи нуждающимся без каких-либо материальных выгод.
Приглашаем всех желающих вступить в ряды волонтеров зарегистрироваться в нашем проекте. Вместе мы преодолеем все трудности. Волонтеры помогут в приобретении необходимых товаров и лекарств, а наши курьеры осуществят доставку покупок по адресам. Выражаем особую благодарность сети супермаркетов RAHAT за участие в проекте.