"Premium Bank" və "BU-RA-DA" qonaq evi əməkdaşlığa başladı
Müştərilər "BU-RA-DA" qonaq evində qalmaq üçün "Premium Bank Miles" kartları ilə ödəniş edərkən, 14% keşbək və əlavə millər qazanacaqlar. Qeyd edək ki, cashback məbləği həmin anda müştərinin hesabına geri köçürüləcək. Ödəniş "Premium Bank"ın POS-terminalları vasitəsilə həyata keçirilməlidir.
"BU-RA-DA" qonaq evi - burada günəş, dəniz, qum olacaq. Burada rahat, isti və dadlı olacaq. "BU-RA-DA" qonaq evi Bakının koloritli, misilsiz gözəlliyə malik olan Buzovna qəsəbəsində, “Beluga” və “Seaside” restoranlarından 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşir. "BU-RA-DA" üç ayrıca kottecdən (BU, RA və DA) ibarətdir.
Evlərin dekorasiyası loft üslubunda icra edilmişdir və bütün evlərdə bu üslub demək olar ki, eynidir. Evlər dəniz kənarında yerləşdiyindən divarların, döşəmələrin, pərdələrin rəngləri qum, dəniz və səmanın rənglərinə uyğun olaraq seçilmişdir. Hər bir evin taxta perqolalarla ayrılmış verandası vardır ki, bu da əlavə istilik və təcrid olunma hissi yaradır. Verandalarda qonaqlar dəniz mənzərəsini seyr edəcəklər. Onlar əsrarəngiz təbiətin və bitki örtüyünün əhatəsində bağ mebelindən istifadə etməklə, səhər yeməyini dada biləcəklər. Ərazidə daşdan hazırlanmış rahat barbekü-manqal vardır, burada qonaqlar dadlı quzu ətindən kabab çəkə bilərlər. Obyektin hasarları keramikadan hazırlanmış Şərq kaşıları ilə bəzədilmişdir, onlar axşam vaxtı işıqlandırılır və əlavə rahatlıq bəxş edir. Daha ətraflı məlumat üçün: www.instagram.com/burada427v/
Qeyd edək ki, "Premium Bank" Miles kartı bank kartının üstünlüklərini və "Azal Miles" proqramı iştirakçılarının imtiyazlarını özündə birləşdirən müştərək ödəmə kartıdır. Gündəlik alış-veriş və istifadə edilən xidmətlərin haqqını "Miles" kartı vasitəsilə ödəyərək, kart sahibi öz hesabına ballar toplayır. Ballar dünyanın istənilən valyutasında ödənişlər zamanı (manat ekvivalentində) hesablanmaqla yanaşı, "Azərbaycan Hava Yolları" aviaşirkətinin reyslərindən istifadə edərkən də toplanılır. Kart sahibi hesabındakı balları AZAL aviaşirkətindən pulsuz uçuş bileti əldə etmək və ya xidmət sinfinin artırılması üçün istifadə edə bilər.
Miles kartlarını bankın baş ofisinə və ya istənilən filialına yaxınlaşaraq, həmçinin saytımızdan onlayn formada əldə edə bilərsiniz: www.premiumbank.az/az/for-life/miles-kartlar/miles-kartlar-types/
"Premium Club" partnyorlar şəbəkəsində tətbiq olunan unikal cashback proqramıdır. Ödənişləri "miles kartları" ilə həyata keçirin - cashback və çoxlu millər qazanın. "Premium Club" haqqında daha ətraflı: www.premiumbank.az/cashback/

«Premium Bank» и гостевой дом «БУ-РА-ДА» приступили к сотрудничеству
Клиенты, расплачиваясь за проживание в гостевом доме «БУ-РА-ДА» картами «Premium Bank Miles», получат кэшбэк в размере 14% и дополнительные мили. Хотим отметить также, что сумма кэшбэка будет мгновенно зачислена обратно на счет клиента. Оплату следует производить посредством POS-терминалов “Premium Bank”.
Название гостевого дома «БУ-РА-ДА», переводится на русский язык как ЗДЕСЬ. ЗДЕСЬ будет солнце море песок. ЗДЕСЬ будет уютно тепло и вкусно. «БУ-РА-ДА» находится в колоритном, неповторимом своим изыском пригороде Баку в поселке Бузовна в 5-ти минутой ходьбы от ресторанов Beluga и Seaside. «БУ-РА-ДА» состоит из трех обособленных коттеджей (BU, RA и DA).
Декор домов выполнен в стиле лофт, практически одинаков во всех домах. Поскольку домики находятся на берегу моря цвета стен, полов, занавесей подобраны приближенным к цветам песка, моря и неба. У каждого дома есть веранда, отделенная деревянными перголями, что создает дополнительную теплоту и изолированность. На верандах стоят садовая мебель, на которой можно позавтракать с видом на море, в окружении прекрасной природы и растительности. На территории имеется уютный каменный барбекю-мангал, где гости могут устроить себе уютный ужин из шашлыка вкусного ягненка. Заборы огораживающие объект от окружающей среды украшены восточными изразцами из керамики, которые подсвечиваются в вечернее время и создают дополнительный уют. Подробнее: www.instagram.com/burada427v/
Напоминаем, что карта "Premium Bank Miles" — это совместная платежная карта, которая сочетает в себе преимущества банковской карты и привилегии участника программы "Azal Miles". Оплачивая ежедневные покупки и услуги картой Miles, держатель карты собирает баллы на своем балансе. Баллы начисляются в любой валюте мира на момент оплаты (в эквиваленте AZN). Баллы также собираются на рейсах "Азербайджанских Авиалиний" (AZAL). Держатель карты может использовать собранные мили для покупки бесплатного авиабилета AZAL или для повышения класса обслуживания.
Вы можете заказать карты Miles, посетив головной офис или любое отделение банка, а также онлайн на нашем сайте: www.premiumbank.az/az/for-life/miles-kartlar/miles-kartlar-types/
"Premium Club" – это уникальная кэшбэк-программа, реализуемая в партнерской сети. Совершая оплаты «мильными картами», получаете кэшбэк и дополнительные мили. Подробнее о программе "Premium Club": www.premiumbank.az/cashback/