“Bank Silk Way” 24/7 rejimində xidmət göstərən “Elektron şöbə” istifadəyə verib
Müştərilərin rahatlığını təmin etmək məqsədi ilə yaradılan “Elektron şöbə” paytaxtın Yasamal rayonunda Əbdürrəhim bəy Haqverdiyev küçəsi, 74A ünvanında yerləşir (Azərbaycan Dövlət Mədəniyyət və İncəsənət Universitetindən yuxarı tərəfdə).
Həftənin 7 günü, günün 24 saatı ərzində xidmət göstərən “Elektron şöbə”sində “cash-in” bankomatları və avtomatik valyutadəyişmə terminalları müştərilərin ixtiyarındadır. Şöbədə vəsaitin karta mədaxil olunması (cash-in) və vəsaitin nağdlaşdırılması üzrə əməliyyatlar aparmaq mümkündür. “Cash-in” əməliyyatı üzrə 1 dəfəyə karta maksimum 50 ədəd əsginas mədaxil etmək olar.
Avtomatik valyutadəyişmə terminallarında AZN, USD valyutaları qəbul edilir, bunun müqabilində isə AZN, USD valyutasında əsginasları almaq mümkündür. Qeyd edilən ünvanda, həmçinin ödəniş terminalları da quraşdırılıb. Ödəniş terminalları vasitəsilə müştərilər kredit və kommunal xidmət ödənişlərini də həyata keçirə bilərlər.
Qeyd edək ki, bundan sonra da şəhərin mərkəzində həftənin 7 günü, günün 24 saatı ərzində xidmət göstərən “Elektron şöbə”lər açılıb istifadəyə veriləcək.
Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün www.banksilkway.az saytına, (012) 931 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın rəsmi “Facebook” səhifəsinə www.fb.com/swbankmiles müraciət edə bilərsiniz.

«Bank Silk Way» сдал в эксплуатацию «Электронный отдел», функционирующий в режиме 24/7
«Электронный отдел», созданный для обеспечения удобства клиентов, расположен в Ясамальском районе Баку, по адресу улица Абдуррахим бека Хагвердиева, 74А (выше Азербайджанского государственного университета культуры и искусства).
В «Электронном отделе», функционирующем 24 часа в сутки, 7 дней в неделю, клиенты могут воспользоваться банкоматами «Cash-in» и терминалами автоматического обмена валюты. В отделе можно проводить операции по внесению средств на карту (cash-in) и обналичиванию денежных средств. Операция «Cash-in» позволяет загрузить на карту максимум 50 банкнот за один раз.
В терминалах автоматического обмена валюты принимается валюта в манатах и долларах, а в обмен на это можно получить банкноты в манатной и долларовой валюте. По вышеуказанному адресу также установлены платежные терминалы. Посредством платежных терминалов можно осуществлять платежи по кредитам и коммунальным услугам.
Отметим, что и в дальнейшем, в центре города будут открываться и сдаваться в эксплуатацию такого рода отделения, которые будут функционировать 24 часа в сутки, 7 дней в неделю.
Более подробную информацию о продуктах и услугах банка можно получить на сайте www.banksilkway.az, в справочном центре, позвонив по номеру (012) 931, или на официальной странице Банка в Facebook. www.fb.com/swbankmiles