“Bank Silk Vey” ASC-dən xanımlara “8 Mart” hədiyyəsi!
"Bank Silk Vey" ASC qarşıdan gələn 8 Mart Beynəlxalq Qadınlar Günü münasibətilə xanımlar üçün hədiyyələr hazırlayıb.
Belə ki, 3 - 7 mart tarixləri ərzində "Bank Silk Vey" ASC-nin xidmətlərindən yararlanan xanımlar "Gazelli Group" şirkətindən xüsusi hədiyyələr əldə edəcək.
Həmçinin qeyd olunmuş tarixlərdə "SW Bank Miles" kartlarını sifariş edən xanımlar 50% endirim əldə edəcəklər.
"Miles" kartı bank kartının üstünlüklərini və "Azal Miles" proqramının iştirakçısının imtiyazlarını özündə birləşdirən müştərək ödəmə kartıdır. Gündəlik alış-veriş və xidmətlərin haqqını "Miles" kartı vasitəsilə ödəniş edərək, kartın sahibi öz hesabına ballar toplayır. Bank kartından mümkün qədər tez-tez istifadə etmək və istənilən alış-veriş üçün mağazalarda əlavə komissiya olmadan ödəniş etmək lazımdır.
Hər alış-verişə görə avtomatik ballar hesablanacaq. Ballar dünyanın istənilən valyutasında ödənişlər zamanı hesablanır.
Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün www.banksilkway.az saytına, 931 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın rəsmi facebook səhifəsinə müraciət edə bilərsiniz. https://www.facebook.com/swbankmiles.official

Подарки к празднику 8 марта от Силк Вей Банк!
«Банк Силк Вей» ОАО подготовил подарки для женщин по случаю предстоящего праздника Международного женского дня - 8 марта!
Таким образом, женщины, которые воспользуются услугами «Банк Силк Вей» ОАО с 3 по 7 марта, получат специальные подарки от компании "Gazelli Group".
Помимо этого, представительницы прекрасного пола, которые закажут "SW Bank Miles" карты в течение указанного периода, получат 50% скидки.
«Miles» карта банка «Банк Силк Вей» ОАО - совместная платежная карта, которая объединяет в себе преимущества банковской карты и привилегии участника программы «Azal Miles». Оплачивая с помощью «Miles» карт ежедневные покупки и услуги, держатель набирает баллы на свой счет. Необходимо использовать банковскую карту как можно чаще и расплачиваться картой в магазинах за любые покупки без дополнительных комиссий.
За каждую покупку автоматически будут начисляться баллы. Баллы начисляются при расчетах в любой валюте мира.
Для получения дополнительной информации об услугах и продуктах банка можно обращаться на официальный сайт банка:www.banksilkway.az, в колл-центр по телефону: (012) 931, а также на официальную страницу в Facebookhttps://www.facebook.com/swbankmiles.official